اکتیو

تجهیزات اکتیو شبکه

پسیو

تجهیزات پسیو شبکه

روتر سوئیچ

روتر، سوئیچ، ملحقات

سرور

سرور های ایستاده و رک مونت

سوییچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24TD-L

WS-C2960X-48FPD-L

5/5

سوییچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24TD-L

WS-C2960X-48FPD-L

کابل فیبر نوری

فیبر نوری مالتی مود

HP Server

قیمت اصلی تومان115.000.000 بود.قیمت فعلی تومان100.000.000 است.

HP Server

قیمت اصلی تومان115.000.000 بود.قیمت فعلی تومان100.000.000 است.

HP Server

قیمت اصلی تومان125.000.000 بود.قیمت فعلی تومان110.000.000 است.

HP Server

قیمت اصلی تومان125.000.000 بود.قیمت فعلی تومان110.000.000 است.

Cisco 3600

قیمت اصلی تومان1.250.000 بود.قیمت فعلی تومان1.160.000 است.

Cisco 3600

قیمت اصلی تومان1.250.000 بود.قیمت فعلی تومان1.160.000 است.

HDD 1TB

قیمت اصلی تومان18.000.000 بود.قیمت فعلی تومان17.500.000 است.

HDD 1TB

قیمت اصلی تومان18.000.000 بود.قیمت فعلی تومان17.500.000 است.

Cisco SFP

قیمت اصلی تومان3.000.000 بود.قیمت فعلی تومان2.900.000 است.

Cisco SFP

قیمت اصلی تومان3.000.000 بود.قیمت فعلی تومان2.900.000 است.

سرور
HP LC-LC(AJ835A)0 پچ کرد فیبر نوری

HP LC-LC(AJ835A)0 پچ کرد فیبر نوری

HP LTO (Q2013)0 لیبل

HP LTO (Q2013)0 لیبل

کارت اچ پی HP HBA 81Q(AK344A)0

HP HBA 81Q(AK344A)

HP Server

قیمت اصلی تومان115.000.000 بود.قیمت فعلی تومان100.000.000 است.

HP Server

قیمت اصلی تومان125.000.000 بود.قیمت فعلی تومان110.000.000 است.

HP G11

قیمت اصلی تومان320.000.000 بود.قیمت فعلی تومان300.000.000 است.

HP G11

قیمت اصلی تومان320.000.000 بود.قیمت فعلی تومان300.000.000 است.

HP Server

قیمت اصلی تومان115.000.000 بود.قیمت فعلی تومان100.000.000 است.

HP Server

قیمت اصلی تومان125.000.000 بود.قیمت فعلی تومان110.000.000 است.

HP G11

قیمت اصلی تومان320.000.000 بود.قیمت فعلی تومان300.000.000 است.

روتر،سوئیچ
ماژول SFP-GE-T

ماژول SFP-GE-T

ماژول های سیسکو به عنوان یکی از راهکارهای پیشرفته و قابل اعتماد برای ارتقاء زیرساخت های شبکه شناخته می شوند. در این میان، ماژول سیسکو مدل SFP-10G-LR یک نمونه برجسته و کارآمد محسوب می گردد که با ارائه یک پورت SFP+ با سرعت 10گیگابیتبرثانیه، امکان انتقال داده های با پهنای باند بالا و دامنه عملکرد بلند را فراهم می کند.

SFP-10G -LR

ماژول سیسکو مدل C3850-NM-4-10G

C3850-NM-4-10G

ماژول سیسکو مدل C3850-NM-2-10G

C3850-NM-2-10G

ماژول سیسکو مدل GLC-LH-SMD

GLC-LH-SMD

سوییچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24TD-L

WS-C2960X-48FPD-L

سوییچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24TD-L

WS-C2960X-24TD-L

سوییچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24TD-L

SG300-28PP

سوییچ 24 پورت سیسکو مدل WS-C2960X-24TD-L

WS-C3850-48T-E

لوازم جانبی
HP LTO (Q2013)0 لیبل

HP LTO (Q2013)0 لیبل

LTO UNIVERSAL CLEANING نوار

LTO UNIVERSAL CLEANING نوار

هارد HP 7200K (QK703A) با ظرفیت \[3 ترابایت\] یک دیسک سخت قدرتمند و پیشرفته است که به منظور ذخیره سازی و بازیابی حجم بالای اطلاعات در محیط های کاری و سرور طراحی شده است. این هارد با برخورداری از سرعت چرخش \[7200 دور در دقیقه\]، امکان انتقال داده های با پهنای باند بالا را فراهم می سازد.

HP 7200K(QK703A)0 هارد3 ترابایت

مولتی متر DM 97

مولتی متر DM 97

ماژول SFP-GE-T

ماژول SFP-GE-T

پاور ماژول 9پورت

پاور ماژول 9پورت

پاور سوئیچ سیسکو PWR -C1 350 WAC

PWR -C1 350 WAC

RISERKIT

RISERKIT

ماژول های سیسکو به عنوان یکی از راهکارهای پیشرفته و قابل اعتماد برای ارتقاء زیرساخت های شبکه شناخته می شوند. در این میان، ماژول سیسکو مدل SFP-10G-LR یک نمونه برجسته و کارآمد محسوب می گردد که با ارائه یک پورت SFP+ با سرعت 10گیگابیتبرثانیه، امکان انتقال داده های با پهنای باند بالا و دامنه عملکرد بلند را فراهم می کند.

SFP-10G -LR

امکان ارجاع

امکان ارجاع کالا با رعایت قوانین مرجوع

ضمانت اصالت

ضمانت اصالت کالاهای خریداری شده

مشاوره رایگان

مشاوره جهت انتخاب و خرید تجهیزات

ارسال سریع کالا

ارسال سریع کالا در صورت موجودی

پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته