d1
d2
d4
d5

شرکت آیش شبکه از سال 1381 فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.این شرکت یکی از با سابقه ترین عرضه کنندگان کالا و خدمات مرتبط باIT می باشد.

·ایـن شـرکت با اســتفاده از نیـروهای مـتخصص، بـاتـجربه و آگـاه از نیازهای بازار و مشتریان که پشتیبانان اصلی خدمـات این شـرکت به شـمار می آیند، اقدام به عـرضه ی خدمات و محصولاتی که در حوزه IT بدون رقیب و جدید شناخته می شدند، نمودند.
·شرکت آیش شبکه در سال 1385 مـوفق به اخـذ نمایـندگی انحــصاری فـروش مـحصولات شـرکتHES Cabling Systems(HCS) از برندهای معتبر اتحادیه اروپا شده است.
· این شرکت با رقابتی سالم و اصولی با شـرکت های هـمکار و با تکیه بر دانش و تخصص منطبق بر استانداردهای روز جهان موفق شد، پله های پیـشرفت را به سـرعت پشت سر بگذارد و با سرمایه گذاری های مالی و علمی مناسب، برخورداری از دانش و فناوری روز، شناخت صحیح از محصولات و نیاز مشتریان و متناسب سازی خدمات بر اساس نیازها، رنگ تازه ای به مـاهیت فـعالیت های شبـکه در بـازارهای داخـلی کشور می بخشد.
·هـم اکـنون می تــوان شـرکـت آیـش را ارائـه کنــنده خدمـات نـویـن در زمـینه شبکه های کامپیوتری و تجهیزات و همین طور تجهیزات هوشمند BMS آن به مشتریان نامید.
·گـستره ی وسـیع مـشتریان شـرکت آیش و خـدمات این شـرکت در سـازمان ها و شرکت های گوناگون خصوصی و دولتی در سراسر کشور و ارائه ی خدمات شبکه به صورت انحصاری در برخی از محدوده های جغرافیایی کشور نشانی دیگر از توانمندی و اقتدار این شرکت، در این عرصه می باشد.
·عضويت در انجمن BICSI   از سال 1384
·احراز رتبه 3 شبکه داده ها و پشتیبانی از شوراي عالي انفورماتيک
·عضويت در انجمن تخصصي تحقيق و توسعه صنايع و معادن از سال 1385
·مجوز فعاليت از سازمان نظام صنفي رايانه اي استان تهران از سال 1385

d6